Fundacja Wolność i Pokój

Centrum Informacji

Zginął Józef Miklaszewski

Józef Miklaszewski

W czwartek, 28.03.20013 zginął Józef Miklaszewski.

Radosław Gawlik: „Józef Miklaszewski i Janusz Szymański, wracając z Brodów, z posiedzenie Rady Gminy, z którą EKO-UNIA współpracuje, mieli wypadek samochodowy. Józef nie żyje. Janusz jest poobijany i ma złamany łokieć,  leży w szpitalu.

Z Józefem znałem się ok 20 lat. Był moim asystentem w biurze poselskim w latach 90-tych, później prezesem Fundacji Oławy i Nysy Kłodzkiej- poprzedniczki Fundacji Ekorozwoju, dyrektorem ochrony środowiska w Urzędzie Marszałkowskim, był członkiem Zarządu EKO-UNII, ostatnio pracował w EKO-UNII min. przy projektach ochrony klimatu i energii oraz ochrony siedlisk i motyli na obszarach Natura 2000.

Doświadczony, zaangażowany, oddany, lojalny i ciepły. EKO-UNIA i my wszyscy tracimy  świetnego kompana i pracownika.”

Reklamy

Zasady kopiowania z witryny FWiP

Wszelkie materiały publikowane w Centrum Informacji FWiP publikowane są na zasadach licencji Creative Commons 3.0 BY-NC (Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne) chyba, że jest zaznaczone inaczej.

Odpowiedzialność za treść artykułów

Artykuły są wyrazem poglądów ich Autorów. Za treść przedruków, ogłoszeń itp., jeśli nie jest zaznaczone inaczej, odpowiada redaktor odpowiedzialny. Dokumenty i stanowisko Fundacji Wolność i Pokój muszą być sygnowane przez władze Fundacji zgodnie z jej Statutem

Kontakt z redakcją witryny FWiP

%d blogerów lubi to: