Fundacja Wolność i Pokój

Centrum Informacji

Ogłoszenia


Apel do Wipowców!

W czerwcu 2014 r. zostanie otwarte Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku. Planowana jest stała wystawa o opozycji lat 80-tych, w tym jedna z sal ma być poświęcona organizacjom młodzieżowym i tutaj jest miejsce dla WiP-u.

W związku z tym zbieramy materiały związane z naszą działalnością: zdjęcia, gadżety typu koszulki, znaczki, szablony oraz filmy z informacją, kto jest autorem (lub ma prawa do publikacji).

Szukamy też chętnych do wspólnych spotkań przy tworzeniu tej wystawy, bo chcemy mieć wpływ na układ i dobór eksponatów. Materiały powinniśmy zebrać do połowy maja 2013 roku.  Zapraszamy.

Małgorzata Gorczewska
mgor@gumed.edu.pl
Małgorzata Tarasiewicz
tarasiewicz@neww.org.pl

Reklamy

Zasady kopiowania z witryny FWiP

Wszelkie materiały publikowane w Centrum Informacji FWiP publikowane są na zasadach licencji Creative Commons 3.0 BY-NC (Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne) chyba, że jest zaznaczone inaczej.

Odpowiedzialność za treść artykułów

Artykuły są wyrazem poglądów ich Autorów. Za treść przedruków, ogłoszeń itp., jeśli nie jest zaznaczone inaczej, odpowiada redaktor odpowiedzialny. Dokumenty i stanowisko Fundacji Wolność i Pokój muszą być sygnowane przez władze Fundacji zgodnie z jej Statutem

Kontakt z redakcją witryny FWiP