Fundacja Wolność i Pokój

Centrum Informacji

Zaproszenie

Ośrodek KARTA i Dom Spotkań z Historią zapraszają na spotkanie z Aleksandrem Podrabinkiem, jednym z najbardziej aktywnych i szeroko znanych na świecie działaczy sowieckiego ruchu dysydenckiego, zaangażowanym m.in. w walkę z psychiatrią represyjną w ZSRR, obecnie działaczem demokratycznym, niezależnym dziennikarzem, autorem wydanej właśnie książki Dysydenci. Nieuleczalnie nieposłuszni i Zbigniewem Gluzą, prezesem Ośrodka KARTA, wydawcy książki. Spotkanie poprowadzi dr Mariusz Maszkiewicz, autor przedmowy.  Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20, 28 marca (wtorek), godz. 18.00.

.

Reklamy

Informacja

This entry was posted on 22 marca 2017 by in Nieskategoryzowane and tagged .

Zasady kopiowania z witryny FWiP

Wszelkie materiały publikowane w Centrum Informacji FWiP publikowane są na zasadach licencji Creative Commons 3.0 BY-NC (Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne) chyba, że jest zaznaczone inaczej.

Odpowiedzialność za treść artykułów

Artykuły są wyrazem poglądów ich Autorów. Za treść przedruków, ogłoszeń itp., jeśli nie jest zaznaczone inaczej, odpowiada redaktor odpowiedzialny. Dokumenty i stanowisko Fundacji Wolność i Pokój muszą być sygnowane przez władze Fundacji zgodnie z jej Statutem

Kontakt z redakcją witryny FWiP

%d blogerów lubi to: