Fundacja Wolność i Pokój

Centrum Informacji

Spotkanie w Machowej (14 listopada 2015 r.)

Schimek

Koleżanki i koledzy

Fundacja Wolność i Pokój zaprasza na spotkanie w Machowej przy symbolicznym grobie Otto Schimka – patrona Ruchu WiP, które rozpoczęłoby się w dniu 14 listopada 2015 r. (sobota) a zakończyłoby się dzień później. Godzinę spotkania ustalimy po zamknięciu listy osób wyrażających chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Po złożeniu wiązanek kwiatów na grobie Otto Schimka proponujemy spotkanie w gronie byłych WiPowców, które odbyłoby się w jednym z Tarnowskich hoteli (prawdopodobnie w hotelu Podzamcze). Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu upamiętniającym rocznicę śmierci Otto Schimka w jubileuszowym roku powstania WiP oraz spotkaniem w gronie byłych WiPowców prosimy o dokonywanie wpłat na poczet rezerwacji noclegu, która wynosi 80 zł. od osoby (ze śniadaniem) na konto Fundacji: PEKAO SA nr 14 1240 6175 1111 0010 3789 4118 z dopiskiem Machowa, do końca października. Jednocześnie prosimy o przesłanie swojego adresu mailowego na adres Fundacji fundacjawip@yahoo.com abyśmy mogli wspólnie ustalić godzinę rozpoczęcia spotkania w Machowej.

 

Dane adresowe Fundacji Wolność i Pokój:
01-651 Warszawa
ul. Gwiaździsta 5 C m. 7
Email: fundacjawip@yahoo.com

 

W razie konieczności bezpośredniego kontaktu prosimy dzwonić:
Zdzichu – 601 659 241
Darek – 669 648 290

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 9 października 2015 by in Nieskategoryzowane.

Zasady kopiowania z witryny FWiP

Wszelkie materiały publikowane w Centrum Informacji FWiP publikowane są na zasadach licencji Creative Commons 3.0 BY-NC (Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne) chyba, że jest zaznaczone inaczej.

Odpowiedzialność za treść artykułów

Artykuły są wyrazem poglądów ich Autorów. Za treść przedruków, ogłoszeń itp., jeśli nie jest zaznaczone inaczej, odpowiada redaktor odpowiedzialny. Dokumenty i stanowisko Fundacji Wolność i Pokój muszą być sygnowane przez władze Fundacji zgodnie z jej Statutem

Kontakt z redakcją witryny FWiP

%d blogerów lubi to: