Fundacja Wolność i Pokój

Centrum Informacji

Spotkanie w Krakowie, fotorelacja

Ireneusz Ziółkowski

20 maja br. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie miała miejsce promocja książki dr M.Litwińskiej „WiP kontra PRL”, w którym uczestniczyła Autorka, M.Mamoń, P.Niemczyk, historyk IPN P.Graczyk, a także kilkadziesiąt osób publiki, z których większość to znamienici uczestnicy Ruchu WiP z Krakowa. Dyskusja była burzliwa, z elementami rozliczeniowo-nostalgicznymi, chwilami komicznymi ale i ‚dramatycznymi’, szczególnie w ‚zmasowanej’ krytyce ‚kuluarów decyzji’ wyboru przez P.Niemczyka drogi w Służbach III RP, czy w rytualnym sporze o genezę Ruchu i palmę pierwszeństwa, ale także w dyskusji o infiltracji i o próbie dezawuowania działań i rangi WiP-u po roku 89, Poniżej krótki fotoreportaż z tego wydarzenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 25 Maj 2015 by in Edukacja, Historia and tagged .

Zasady kopiowania z witryny FWiP

Wszelkie materiały publikowane w Centrum Informacji FWiP publikowane są na zasadach licencji Creative Commons 3.0 BY-NC (Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne) chyba, że jest zaznaczone inaczej.

Odpowiedzialność za treść artykułów

Artykuły są wyrazem poglądów ich Autorów. Za treść przedruków, ogłoszeń itp., jeśli nie jest zaznaczone inaczej, odpowiada redaktor odpowiedzialny. Dokumenty i stanowisko Fundacji Wolność i Pokój muszą być sygnowane przez władze Fundacji zgodnie z jej Statutem

Kontakt z redakcją witryny FWiP

%d blogerów lubi to: