Fundacja Wolność i Pokój

Centrum Informacji

Dostałem mailem z prośbą o rozpowszechnianie…

Redakcja

512db46183cd9_o

W związku z dyskusją, która wywiązała się na liście mailingowej Fundacji Wolność i Pokój czy publikacja niepodpisanego imieniem i nazwiskiem, kontrowersyjnego tekstu jest zgodna z zasadami publikowania na witrynie FWiP postanowiłem utrudnić dostęp do listu lekarza rodzinnego. Jest on nadal dostępny, ale żeby go przeczytać trzeba przejść do STRONY i wpisać hasło anonim. Osobiście jestem odpowiedzialny i za uprzednią publikację anonimowego tekstu i za obecne utrudnienie.

Wiesław Cupała, Redaktor Odpowiedzialny Witryny FWiP

Ps. Tekst jest obecnie dostępny w bardzo wielu miejscach w internecie. Pierwotnym jego źródłem (ja otrzymałem go mailem) była, prawdopodobnie, strona Opolskiej Izby Lekarskiej.

One comment on “Dostałem mailem z prośbą o rozpowszechnianie…

  1. Hurysa
    6 stycznia 2015

    Wydatki publiczne na służbę zdrowia w Polsce wynoszą jedynie 4,8 proc. naszego PKB. Dla porównania – Czesi wydają 6,3 proc. swojego PKB na ochronę zdrowia, Brytyjczycy – 7,8 proc. PKB, Niemcy – 8,7 proc. PKB, Holendrzy aż 10,2 proc. PKB. Nasz kraj ma najniższy wskaźnik liczby lekarzy przypadających na 10 tys. mieszkańców w całej Unii Europejskiej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Zasady kopiowania z witryny FWiP

Wszelkie materiały publikowane w Centrum Informacji FWiP publikowane są na zasadach licencji Creative Commons 3.0 BY-NC (Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne) chyba, że jest zaznaczone inaczej.

Odpowiedzialność za treść artykułów

Artykuły są wyrazem poglądów ich Autorów. Za treść przedruków, ogłoszeń itp., jeśli nie jest zaznaczone inaczej, odpowiada redaktor odpowiedzialny. Dokumenty i stanowisko Fundacji Wolność i Pokój muszą być sygnowane przez władze Fundacji zgodnie z jej Statutem

Kontakt z redakcją witryny FWiP

%d blogerów lubi to: